طراحی سایت
اخبار
20
جلسه توجیهی آموزش سامانه یکپارچه بهداشت (سیب ) در شبکه آبدانان
چکیده:  در مورخ 95/02/19 جلسه توجیهی  آموزشی سیب در بین بهورزان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان برگزار گردید . در این جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام روح بخش الهی سپس خیر مقدم توسط معاونت محترم بهداشتی شبکه  و آقای عبدولی بعنوان کارشناس اموزشی  آشنایی با این سامانه کلیه نکات لازم را برای بهورزان و کارشناسان تشریح ... ادامه »
20
تودیع و معارفه ر ییس بیمارستان  حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان
چکیده: <p>&#160;</p> ادامه »
08
جلسه مرگ و میر در محل دفتر مدیر شبکه آبدانان برگزار شد
چکیده:  در مورخ 6/2/95 روز یکشنبه جلسه مرگ ومیر با حضور مدیر شبکه دکتر حیدری زاده معاون بهداشتی و کارشناسان ستادی شبکه در محل دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان آبدانان برگزار گردید . سرکار خانم سلاورزی کارشناس مربوطه  موارد مرگ میر در سال 94 را مطرح و از واحد های مرتبط پاسخهای لازم را دریافت کردند .
08
جمع آوری مواد خوراکی فاسد شده توسط واح بهداشت محیط شهرستان آبدانان
چکیده:  در یک اقدام ضربتی و به مناسبت هفته سلامت  پرسنل گروه واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان آبدانان  حدود 100 کیلو گرم مواد غذایی فاسد شده و تاریخ گذشته از مغازه داران سطح شهر جمع آوری و ثبت و ضبط کردند . 
08
همایش پیاده روی شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده:  در مورخ95/2/6 روز دوشنبه به مناسبت هفته سلامت پرسنل شبکه بهداشت  و درمان آبدانان با حضور فرماندار مهندس عسگری  امام جمعه محترم شهرستان و مسئولین ادارات و نهادها و عده ای از شهروندان  عزیز آبدانانی در یک اقدام فرهنگی و ورزشی از درب شبکه بهداشت  تا  میدان ورودی شهر یعنی میدان شهید رضایی نژاد را بصورت پیاده روی طی کردند ... ادامه »
05
کوه پیمایی پرسنل شبکه بهداشت ودرمان آبدانان در هفته سلامت
چکیده:  به مناسبت هفته سلامت تعدادی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در یک اقدام بسیجی وار به قله کبیر کوه صعود کردند . 
05
اجرای جلسات درون و برون بخشی به مناسبت هفته سلامت
چکیده:  تصاویر جلسات درون و برون بخشی به مناسبت هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان آبدانان 
05
بر پایی چادر در هفته سلامت در محل برگزاری نماز گزاران نماز جمعه شهرستان آبدانان
چکیده:  در مورخ 3/2/95 روز جمعه به مناسبت هفته سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان با شعار غلبه بر دیابت اقدام به بر پایی چادر  جهت انجام  فشار خون و آموزشهای بهداشتی در بین نماز گزاران این هفته نماز جمعه نمود . و دراین ماموریت با استقبال خوب نماز گزاران مواجه گردیدند . و اکیپ های این شبکه هم برای قسمت برادران و هم خواهران تست فشار خو... ادامه »
04
اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت آبدانان به مناسبت هفته سلامت در مناطق عشایری سیاه گاو و سراب نقل
چکیده: <p>&#160;</p> ادامه »
01
اجرای زنگ سلامت در مدرسه شهدای آبدانان به مناسبت اولین روز هفته سلامت
چکیده:  در مورخ 1/2/95 روز چهارشنبه به مناسبت هفته سلامت زنگ سلامت در مدرسه شهدای آبدانان با حضور مسئولین شهرستان و مدیر شبکه بهداشت و درمان  جناب دکتر حیدری زاده به صدا در آمد . در این روز ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام روح بخش قر آن کریم  توسط یکی از دانش آموزان سپس خیر مقدم توسط مدیر آموزش و پرورش آقای رحمانی پور و محور اصلی این برنامه صح... ادامه »
صفحه 9 از 19ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو