طراحی سایت
اخبار
20
همایش روز جهانی رابطین سلامت در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: گزارش همایش بزر گ داشت روز جهانی داوطلب سلامت در مورخه 17/9/95 در سالن ارشاد اسلامی شهرستان  آبدانان با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت جناب آقای دکتر علیزاده و کارشناسان ستادی و کلیه داوطلبان سلامت و مربیان داوطلبان سلامت مراکز و خانه های بهداشت و نماینده فرمانداری – صدا و سیما – سازمان تبلیغات اسلامی و هیات مذهبی همایشی برگزار گرد... ادامه »
13
 به مناسبت هفته جهانی ایدز زنگ ایدز در مدرسه راهنمایی شهید مطهری آبدانان زده شد
چکیده: در مورخ 95/09/13 روز شنبه  ساعت 9 صبح به مناسبت هفته  جهانی ایدز با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان و مسئولین آموزش و پرورش زنگ ایدز در مدرسه راهنمایی  شهید مطهری  آبدانان به صدا در آمد . در این برنامه ابتدا دکتر علیزاده سرپرست شبکه در جمع  دانش آموزان و مربیان به بیماری  ایدز اشاره کردند . و اهمیت و ضرورت موضو... ادامه »
13
جلسه درون بخشی هفته جهانی ایذر در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 95/09/09 را س ساعت 13 بعد از ظهر جلسه درون بخشی به مناسبت هفته جهانی ایدز در محل دفتر معاونت بهداشتی شبکه آبدانان تشکیل گردید . در این جلسه که با حضور مسئولین تعدادی از ادارات مرتبط با موضوع برگزار گردید . آقای مهندس مومنی معاون بهداشتی رئوس برنامهای این هفته را تشریح  کردند .  سپس کارشناس مسئول این برنامه راهکارهای مقابله با ایدز... ادامه »
09
اولین جلسه هیئت امنایی مرکز بهداشت شهرستان آبدانان با حضور بخشداران و دهیاران و شو رای روستایی تابعه
چکیده: در مورخ 95/09/09 روز سه شنبه راس ساعت 10 صبح الی 12 ظهراولین  جلسه هیئت امنایی مرکز بهداشت شهرستان آبدانان با حضور بخشداران و دهیاران و اعضای محترم شورای روستا های شهرستان در محل سالن جلسات فرماندار ی آبدانات تشکیل گردید . در این جلسه که به ریاست دکتر نصرت اله علیزاده سرپرست شبکه و حضور مهندس مرادخانی معاون محترم فرمانداری مدیریت گردید . ابتدا... ادامه »
07
جلسه هم اندیشی کارشناسان و مسئولین واحدها با سرپرست شبکه آبدانان
چکیده: در مورخ 95/09/06 راس ساغت 13 ظهر جلسه هم اندیشی و هم افزایی چالشها و توانمندیهای شبکه بهداشت و در مان آبدانان با حضور کارشناسان و مسئولین واحدهای بهداشتی در دفتر سرپرست شبکه آقای دکتر علیزاده برگزار گردید . در این نشست 2 ساعته ابتدا دکتر علیزاده ضمن خیر مقدم به کارکنان این مرکز موارد و مشکلات پیش روی سیستم را عنوان و با جمع بندی نظرات و پیشنهادات ک... ادامه »
26
تعدادی از تصاویر گرفته شده از زائرین حسینی مرز مهران 25 ابان 95
چکیده: تصاویر  گرفته شده از زائرین حسینی مرز بین المللی مهران 25 آبانماه 95 توسط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آبدانان 
24
برگزاری کمیته اربعین و کارگاه سندرومیک در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: صورتجلسه کمیته شهرستانی اربعین حسینی شهرستان آبدانان در تاریخ 19/8/95 کمیته با حضور مدیریت و معاونت وحراست شبکه و کلیه کارشناسان ستادی راس ساعت 8 صبح با ذکر صلوات حاضرین آغازگردید. ابتدا ضمن خیر مقدم اهمیت موضوع اربعین و کلیات برنامه توسط آقای دکتر علیزاده بیان گردید و درادامه کلیه اعضاء پیرامون موضوع  نطرات و پیشنهادات خود را بشرح ذیل مطرح ن... ادامه »
23
برگزاری زیارت پر فیض عاشورا آبان 95 شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 23 /08/95 روز یکشنبه مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور سرپرست و کلیه پرسنل شبکه بهداشت و درمان آبدانان در محل نماز خانه این شبکه برگزار گردید . در این انجمن که به مناسبت در گذشت مرحوم مغفو ردکتر بهمن احمدی متخصص اطفال و کرامیداشت یکمین سالگرد مرحوم عبدالکریم دارابی  مسئول گارگزینی شبکه انجام گرفت .  اپتدای  جلسه آقای دکتر علیز... ادامه »
22
پیام  تسلیت
چکیده: انا لله و انا الیه راجعون  ضایعه اسفناک در گذشت نابهنگام همکار عزیز وگرانقدرمان  مرحوم مغفور دکتر بهمن احمدی  متخصص اطفال شاغل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان  را به خانواده محترمش تسلیت و تعزیت عرض مینماییم . واز خداوند منان غفران واسعه برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت می نما ئیم .   روابط... ادامه »
19
تجلیل از مدیران مدارس مروج سلامت شهرستان آبدانان توسط شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 19/08/95 با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبدانان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش از مدیران مروج سلامت تقدیر بعمل آمد.   
صفحه 9 از 22ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو