اخبار
26
تعدادی از تصاویر گرفته شده از زائرین حسینی مرز مهران 25 ابان 95
چکیده: تصاویر  گرفته شده از زائرین حسینی مرز بین المللی مهران 25 آبانماه 95 توسط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آبدانان 
24
برگزاری کمیته اربعین و کارگاه سندرومیک در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: صورتجلسه کمیته شهرستانی اربعین حسینی شهرستان آبدانان در تاریخ 19/8/95 کمیته با حضور مدیریت و معاونت وحراست شبکه و کلیه کارشناسان ستادی راس ساعت 8 صبح با ذکر صلوات حاضرین آغازگردید. ابتدا ضمن خیر مقدم اهمیت موضوع اربعین و کلیات برنامه توسط آقای دکتر علیزاده بیان گردید و درادامه کلیه اعضاء پیرامون موضوع  نطرات و پیشنهادات خود را بشرح ذیل مطرح ن... ادامه »
23
برگزاری زیارت پر فیض عاشورا آبان 95 شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 23 /08/95 روز یکشنبه مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور سرپرست و کلیه پرسنل شبکه بهداشت و درمان آبدانان در محل نماز خانه این شبکه برگزار گردید . در این انجمن که به مناسبت در گذشت مرحوم مغفو ردکتر بهمن احمدی متخصص اطفال و کرامیداشت یکمین سالگرد مرحوم عبدالکریم دارابی  مسئول گارگزینی شبکه انجام گرفت .  اپتدای  جلسه آقای دکتر علیز... ادامه »
22
پیام  تسلیت
چکیده: انا لله و انا الیه راجعون  ضایعه اسفناک در گذشت نابهنگام همکار عزیز وگرانقدرمان  مرحوم مغفور دکتر بهمن احمدی  متخصص اطفال شاغل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان  را به خانواده محترمش تسلیت و تعزیت عرض مینماییم . واز خداوند منان غفران واسعه برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت می نما ئیم .   روابط... ادامه »
19
تجلیل از مدیران مدارس مروج سلامت شهرستان آبدانان توسط شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 19/08/95 با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبدانان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش از مدیران مروج سلامت تقدیر بعمل آمد.   
19
تشکیل جلسه کمیته شهرستانی اربعین حسینی در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 19/08/95 روز چهارشنبه کمیته شهرستانی اربعین حسینی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان آقای دکتر نصرت اله علیزاده و کلیه کارشناسان واحد های در محل دفتر مدیر شبکه تشکیل گردید . در این نشت ابتدا با تلاوت  کلام وحی شروع و ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی  توسط آقای دکتر علیزاده به  مدعوین حاضر در جلسه به اهمیت خدمات رسانی به زوار... ادامه »
12
مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان در آبدانان
چکیده: در مورخ 4/08/95 روز سه شنبه تودیع و معارفه در مدیریت شبکه بهداشت و درمان آبدانان انجام گرفت در این مراسم که دارای 2 میهمان از دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام آقای دکتر ناصری فر معاونت بهداشتی دانشگاه و آقای نظری مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند . آز زحمات آقای دکتر هدایت حیدری زاده سرپرست قبلی شبکه تجلیل بعمل آمد . و آقای دکتر نصرت اله علیز... ادامه »
17
مراسم عزاداری  و سوگواری ایام دهه اول محرم در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: تصاویری از مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان ابی عبداله الحسین (ص)  در دهه اول محرم 95
11
همایش تجلیل از سالمندان به مناسبت هفته سالمند در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 11/7/95 راس ساعت 10 صبح طی  مراسمی با همکاری اداره بهزیستی آبدانان از کارمندان بازنشسته و سالمند شبکه بهداشت و درمان آبدانان تجلیل بعمل امد. در این مراسم فرماندار و مدیر کل بهزیستی و سرکار خانم محمدی از کارشناسان بهداشتی این شبکه به ایراد سخن در خصوص راهکار ها و مشکلات سالمندان پرداختند و مهارت زندگی در دوران پیری و سالمندی پر اهمیت دا... ادامه »
04
اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت آبدانان به مناسبت هفته  دفاع مقدس
چکیده: در مورخ 4 مهر ماه 95 بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در قالب 4تیم پزشکی و دندان پزشکی و مامایی و پرسنل بیماریهای غیر واگیر دار  اقدام به معاینه ویزیت و دارو و گرفتن فشار خون بصورت رایگان نمود . در این ماموریت یک روزه از عشایر منطقه آب انار بشکل گسترده  معاینات پزشکی به همراه پزشک متخصص اطفال و اخذ فشار خون از بیماران ... ادامه »
صفحه 5 از 17ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو