اخبار
25
همایش تخصصی پیشگیریی از اعتیاد در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 24/12/92 همایش تخصصی پیشگیریی از سوء مصرف مواد مخدر به دعوت و میزبانی شبکه بهداشت و درمان آبدانان برگزار گردید در این همایش ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام روح بخش قرآن کریم سپس عرض خیر مقدم توسط سرپرست محترم شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبدانان جناب آقای دکتر حیدری زاده و با محوریت و سخنرانی آقای دکتر ولی زاده متخصص مجترم روانپزشکی و معاون... ادامه »
18
ویزیت رایگان در دهه فجر در شهرستان آبدانان
چکیده: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار امام جمعه و کلیه مسئولین شهرستان و سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان از بیماران روستای وچکبود سفلی و علیا شهر آبدانان ویزیت رایگان به همراه تحویل دارو به مراجعین صورت گرفت در این برنامه که در قالب تیم بسیج جامعه پزشکی انجام شد . بیش از 100 نفر از اقشار ضعیف و کم در آمد مورد معاینه قرار گرفتند .
18
ویزیت رایگان پزشکان متخصص شبکه آبدانان در مرکز روستایی سرابباغ
چکیده: در مورخ دهم بهمن ماه 92 به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکو همند انقلاب اسلامی پزشکان متخصص شبکه بهداشت و درمان آبدانان در یک حرکت خداپسندانه ابا حضور فعال خود در قالب تیم های بسیج جامعه پزشکی از جمله متخصص اطفال -- داخلی و مامایی و عمومی اقدام به ویزیت رایگان از مردم شهید پرور بخش سرابباغ نمودند . که در این اقدام بیش از 200 نفر از مراجعین... ادامه »
18
برگزاری زیارت پرفیض عاشورا در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: السلام علیک یا ابا عبدالله ... امام صادق (ع) : می فرماید : زیارت عاشورا را بخوان و از آن مواظبت کن به درستی که من چند چیز را برای خواننده آن تضمین می کنم . 1- زیارتش قبول شود 2- سعی و کوشش او مشکور است 3 - حاجات او هر چه باشد از طرف خداوند بزرگ برآورده شود و نا امید از درگاه خدا برنگردد. شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان برگزار می کند . زیار... ادامه »
18
برگزاری جلسات حلقه های صالحین در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و اجرای دستو رالعمل بسیج مستضعفین پرسنل بسیجی و هشیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان ماهیانه در سال 92 اقدام به تشکیل جلسات حلقه های صالحین در محل نمازخانه شبکه می نماید . و در این جلسات پیرامون بررسی تهدیدات و فرصتهای شهرستان و بحث و گفتگو در رابطه با اقتصاد مقاومتی -- سبک زندگی اسلامی در جامعه -- تهاجم فرهن... ادامه »
17
همایش تخصصی مبارزه با سرطان در شبکه آبدانان
چکیده: در مورخ 14 بهمن ماه 92 همایش تخصصی مبارزه با سرطان امسال با حضور پزشکان متخصص بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان آبدانان در محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی با شکوه خاص برگزار گردید . این همایش که با شعار " اصلاح باورها راه مبارزه با سرطان " آغار بکار کرد . ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید سپس عرض خیر مقدم و سخنرانی سرپرست محتر... ادامه »
17
اجرای ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی و هلال احمر شهرستان آبدانان
چکیده: در تاریخ 14/12/92 روز چهارشنبه تیم بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان آبدانان با حضور دکتر حیدری زاده سرپرست شبکه و تیم امدادی هلال احمر آبدانان در یک حرکت انسان دوستا نه در بخش کلات مورموری -- روستای هونگه اقدام به ویزیت رایگان نمود . در این ماموریت بیش از 100 نفر از عشایر و اقشار ضعیف جامعه از ویزیت و داروی رایگان استفاده و ابراز رضایت و خوشحا... ادامه »
13
جلسه کارگروه سلامت شهرستان ابدانان
چکیده: در مورخ 12 اسفند ماه 92 جلسه کارگروه سلامت شهرستان آبدانان راس ساعت 11 صبح با حضور معاون محترم فرماندار و کلیه مدیران اجرایی شهر تشکیل گردید . دراین جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع سپس آقای دکتر هدایت حیدری زاده سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان در خصوص عوارض و خطرات ناشی از مصرف سیگار و قلیان مطالب بسیار مهم و هشدار دهنده ای به صور... ادامه »
12
تودیع و معارفه ریاست بیمارستان
چکیده: در مورخ 12 اسفندماه 1392 با حضور مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام آقای دکتر جوهری و سرپرست شبکه بهداشت ودرمان آبدانان از زحمات آقای علی علیشاهی ریاست قبلی بیمارستان رسول اکرم (ص) آبدانان تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای مرتضی سبزی کارشناس آمار و مدارک پزشکی به عنوان رییس جدید این بیمارستان معرفی گردید.
05
برنامه های هفته سلامت مردان در شبکه بهداشت ودرمان آبدانان
چکیده: به مناسبت هفته سلامت مردان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان با سرپرستی آقای دکتر هدایت حیدری زاده و همکاران بهداشتی خود اقدام به برنامه های مختلفی نمودند . ابتدا برگزاری جلسات بین بخشی با حضور کارکنان و مسئولین ادارات مربوطه سپس اطلاع رسانی و پخش و نصب بنر پمفلت و تراکتهای متفاوت در بین مردم و مدارس شهر در این برنامه که با شعار (سوانح و حوادث در... ادامه »
صفحه 16 از 17ابتدا   قبلی   8  9  10  11  12  13  14  15  [16]  17  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو