طراحی سایت
اخبار
27
اجرای برنامه  فشار خون به مناسبت روز جهانی فشار خون در شبکه آبدانان
چکیده: در مورخ 27 اردیبهشت ماه 93 به مناسبت روز جهانی فشار خون شبکه بهداشت و درمان آبدانان اقدام به برنامه آموزشهای بهداشتی و تست فشار خون نمود . این برنامه با شعار (از مقدار فشار خون خود مطلع باشید ) در میدان بسیج این شهر توسط کارشناسان بیماریهای واگیر از بین شهروندان آقا و خانم تست فشار خون انجام گرفت . در این حرکت بیش از 100 نفر از مراجعین تحت معای... ادامه »
22
چکیده: در مورخ 14/2/93 را ساعت 10 صبح آقای دکتر هدایت حیدری زاده به همرا کارشناس بیماریهای واگیر آقای مسعود لطفی در دبیرستان دخترانه بخش کلات مورموری آبدانان حضور پیدا کردند . و به مناسبت روز جهانی آسم و آلرژی مجاری هوایی اقدام به برگزاری آموزشهای لازم برای این دبیرستان کردند . آقای دکتر حیدری زاده پزشک متخصص کودکان در این همایش آسم را شایع ترین بیماری م... ادامه »
22
تشکیل جلسه سند الکل و روان در سالن اجتماعات فرمانداری آبدانان
چکیده: در مورخ 6/2/93 راس ساعت 11 صبح جلسه سند الکل و روان در سالن اجتماعات فرماندار ی شهرستان آبدانان با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید . در این جلسه که با حضور سرپرست فرمانداری شروع بکار کرد . آقای دکتر حیدری زاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان برنامه سند الکل و روان را در قا لب یک سی دی پور پوینت بصورت کامل و علمی تشرح کردند . و شرکت کنند گان را از اهمیت ای... ادامه »
17
اجرای طرح تحول در نظام سلامت در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان
چکیده: در تاریخ 15/2/93 طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان به اجرا در آمد . به گفته سرپرست بیمارستان آقای سبزی این برنامه در سراسر کشور در بیمارستانهای دولتی شروع شده و بیماران بستری در شهرها با پرداخت 10درصد هزینه ها و روستاییان و عشایر 5 در صد هزینه های بیمارستانی از بیمارستان مرخص میشوند . این برنامه از محل بودجه هدفمندی یار... ادامه »
17
جلسه کار گروه شورای سلامت و امنیت غذایی در شبکه  آبدانان
چکیده: عنوان جلسه:کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی آبدانانریاست جلسه : دکتر حیدری زاده دبیر جلسه: بهداشت محیط و حرفه ایتاریخ برگزاری: 16/2/93 مکان برگزاری: مرکز بهداشت شهرستاندستور کار جلسه: 1- کمیته حفاظت منابع آب2- کنترل بیماری های منتقله از طریق آب و غذا جلسه حفاظت از منابع آب و کنترل بیماری های منتقله از طریق آب و غذا در دفتر مدیریت شبکه تشکیل شد. د... ادامه »
15
سرپرست شبکه در جمع  کارگران بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان
چکیده: در مورخ 13/2/93 از کلیه کارگران شاغل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) به مناسبت هفته کار و کارگر تقدیر و تشکر به عمل آمد . در این جلسه آقای دکتر حیدری زاده سرپرست شبکه و حراست شبکه ضمن مهم خواندن اهمیت کار و کارگر در دین مبین اسلام با حضور خود در جمع کارگران پیشرفت یک جامعه را مرهون زحمات این قشر زحمت کش دانستند .
15
اعزام اکیپ بسیج جامعه پزشکی شبکه آبدانان به عشایر دینارکوه
چکیده: در مورخ 11/2/93 بسیج جامعه شبکه بهداشت و درمان آبدانان با مدیریت جناب آقای دکتر هدایت حیدری زاده سرپرست محترم شبکه بهداشت ودرمان آبدانان در قالب یک تیم پزشکی از عشایر ساکن در منطقه دینارکوه و دیگر عشایر منطقه همجوار که به مناسبت جشن شکر گزاری از محصولات کشاورزی و بارش رحمت الهی گرد هم جمع شده بودند . ویزیت و داروی رایگان به تعداد بیش از 150 نفر ص... ادامه »
13
 ویزیت رایگان معلمان در ( گرامیداشت روز معلم ) توسط کارکنان شبکه و درمان  آبدانان
چکیده: در مورخ 13/2/93 به مناسبت سالروز شهادت علامه استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم شبکه بهداشت و درمان آبدانان ضمن تبریک روز معلم به کلیه فرهنگیان عزیز در سراسر کشور جمهوری اسلامی ایران توسط کارشناسان بهداشتی اقدام به انجام فشار خون و قد و وزن برای این اقشر عزیز فرهنگی بصورت رایگان به تعداد بیش از 70 نفر نمود .
07
  اجرای  نقاشی همگانی در مدرسه شهید شیرودی آبدانان به مناسبت هفته سلامت
چکیده: در مورخ 7/2/93 در هفتمین روز از هفته سلامت دانش آموزان مدرسه شهید شیرودی شهرستان آبدانان ااقدام به نقاشی همگانی در فضای آزاد این مدرسه کردند . در این برنامه که کارشناسان بهداشتی شبکه نیز حضور داشتند . دانش آموزان در راستای شعار ( یک عمر سلامت با خود مراقبتی ) و سالم زیستن با قلبی سالم را عملا نقاشی کردند و آشنایی خود را با برنامه های سلامت اعلام نم... ادامه »
07
 همایش پیاده روی شبکه بهداشت و درمان آبدانان در هفته سلامت
چکیده: در مورخ 7/2/93 راس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح روز یکشنبه همایش پیاده روی هفتمین روز از هفته سلامت پر سنل شبکه بهداشت و درمان آبدانان به همراه سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین محلی و مدرسه راهنمایی شهید مطهری از محل میدان امام خمینی شهر آبدانان تا میدان شهید رضایی نژاد اقدام به پیاده روی کردند . در این همایش که یکی از اصلی ترین نماد های و شعارهای سلامت... ادامه »
صفحه 16 از 19ابتدا   قبلی   10  11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو