اخبار حداقل
05
برنامه های هفته سلامت مردان در شبکه بهداشت ودرمان آبدانان
چکیده: به مناسبت هفته سلامت مردان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان با سرپرستی آقای دکتر هدایت حیدری زاده و همکاران بهداشتی خود اقدام به برنامه های مختلفی نمودند . ابتدا برگزاری جلسات بین بخشی با حضور کارکنان و مسئولین ادارات مربوطه سپس اطلاع رسانی و پخش و نصب بنر پمفلت و تراکتهای متفاوت در بین مردم و مدارس شهر در این برنامه که با شعار (سوانح و حوادث در... ادامه »
30
اعزام اکیپ بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده:  به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اکیپ بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان آبدانان در مناطق صعب العبور عشایری سراب نقل اقدام به ویزیت دارو و آموزشهای بهداشتی بصورت رایگان نمود . در این ماموریت که سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان جناب آقای دکتر حیدری زاده پزشک متخصص اطفال حضور داشتند بیش از 100 نفر از خدمات پزشکی برخودار شدند و ابراز خوشحالی ... ادامه »
26
برگزاری مسابقان نقاشی مدارس به مناسبت هفته مبارزه با سرطان
چکیده:  به مناسبت هفته جهانی مبارزه با سرطان یک دوره مسابقات نقاشی و مقاله نویسی با هماهنگی واحد آموزش سلامت  و اداره آموزش و پرورش و اداره تربیت بدنی و اهداء جوایز به نفرات برتر برگزار گردید.
16
برنامه های هفته جهانی تغذیه با شیر مادر
چکیده:  
16
برنامه های هفته تغذیه با شیر مادر
چکیده:     تشکیل جلسه هماهنگی در محل فرمانداری شهرستان آبدانان با دعوت ادارات سازمانها و نماینده امور بانوان بمنظور جلب همکاری آنان در اجرای هرچه با شکوهتر هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر. برپایی چادر ترویج تغذیه با شیر مادر و ارائه خدمات مشاوره ای به زنان شیرده در مرکز بهداشتی درمانی شماره یک شهرستان آبدانان. ... ادامه »
26
تشکیل جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی
چکیده:  در مورخ25/4/92 جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در محل سالن اجتماعات فرمانداری آبدانان تشکیل شد. در این جلسه آقای ناصری فرماندار آبدانان پس از خیر مقدم به اعضای شورا به اهمیت شورای سلامت تاکید فراوان نمودند، سپس آقای دکتر مازیار طهماسبی مدیر شبکه بهداشت و درمان آبدانان به قرائت مصوبات گذشته پرداختند و... ادامه »
01
7تیر آخرین مهلت برای تحویل فرمهای ارزشیابی به دفتر کارگزینی شبکه
چکیده: به اطلاع کلیه پرسنل شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان می رساند، آخرین مهلت برای تحویل فرمهای تکمیل شده ارزشیابی سال 1391 پایان هفته جاری است(تا تاریخ هفت تیر)    
01
اعلام آدرس جدید پست الکترونیک شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان
چکیده:  
01
راه اندازی پورتال شهرستان آبدانان با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ایلام
چکیده: با همکاری واحد فناوری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه پورتال شهرستان آبدانان راه اندازی شد.    
صفحه 16 از 16ابتدا   قبلی   7  8  9  10  11  12  13  14  15  [16]  بعدی   انتها   
Text/HTML حداقل

Add Content...

جستجو