طراحی سایت
اخبار
19
تشکیل جلسه کمیته شهرستانی اربعین حسینی در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 19/08/95 روز چهارشنبه کمیته شهرستانی اربعین حسینی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبدانان آقای دکتر نصرت اله علیزاده و کلیه کارشناسان واحد های در محل دفتر مدیر شبکه تشکیل گردید . در این نشت ابتدا با تلاوت  کلام وحی شروع و ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی  توسط آقای دکتر علیزاده به  مدعوین حاضر در جلسه به اهمیت خدمات رسانی به زوار... ادامه »
12
مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان در آبدانان
چکیده: در مورخ 4/08/95 روز سه شنبه تودیع و معارفه در مدیریت شبکه بهداشت و درمان آبدانان انجام گرفت در این مراسم که دارای 2 میهمان از دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام آقای دکتر ناصری فر معاونت بهداشتی دانشگاه و آقای نظری مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند . آز زحمات آقای دکتر هدایت حیدری زاده سرپرست قبلی شبکه تجلیل بعمل آمد . و آقای دکتر نصرت اله علیز... ادامه »
17
مراسم عزاداری  و سوگواری ایام دهه اول محرم در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: تصاویری از مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان ابی عبداله الحسین (ص)  در دهه اول محرم 95
11
همایش تجلیل از سالمندان به مناسبت هفته سالمند در شبکه بهداشت و درمان آبدانان
چکیده: در مورخ 11/7/95 راس ساعت 10 صبح طی  مراسمی با همکاری اداره بهزیستی آبدانان از کارمندان بازنشسته و سالمند شبکه بهداشت و درمان آبدانان تجلیل بعمل امد. در این مراسم فرماندار و مدیر کل بهزیستی و سرکار خانم محمدی از کارشناسان بهداشتی این شبکه به ایراد سخن در خصوص راهکار ها و مشکلات سالمندان پرداختند و مهارت زندگی در دوران پیری و سالمندی پر اهمیت دا... ادامه »
04
اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت آبدانان به مناسبت هفته  دفاع مقدس
چکیده: در مورخ 4 مهر ماه 95 بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در قالب 4تیم پزشکی و دندان پزشکی و مامایی و پرسنل بیماریهای غیر واگیر دار  اقدام به معاینه ویزیت و دارو و گرفتن فشار خون بصورت رایگان نمود . در این ماموریت یک روزه از عشایر منطقه آب انار بشکل گسترده  معاینات پزشکی به همراه پزشک متخصص اطفال و اخذ فشار خون از بیماران ... ادامه »
10
تصاویر مرکز بهداشتی درمانی شماره 2 شهری آبدانان
چکیده: پیوستی
08
اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت آبدانان به مناسبت هفته دولت در مناطق عشایری چم شالان و گل هی
چکیده:   در مورخ  7/6/95 روز یکشنبه اکیپ بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان در قالب ( پزشک متخصص. دارو یار . ماما و دندانپزشکی  )  به مناطق عشایری چم شالان و گل هی  اعزام گردیدند  . و بیش از 80 نفر از افرادی که دسترسی آسان به دارو ودرمان نداشتند را مورد معاینه پزشکی و مامایی   وآموزشهای بهداشتی مورد نی... ادامه »
06
افتتاحیه پروژه درشبکه بهداشت و درمان آبدانان در هفته دولت
چکیده: به مناسبت هفته دولت در شبکه بهداشت و درمان آبدانان پروژه های بهداشتی و درمانی ذیل را با حضور مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی  افتتاح گردید . در مورخ 4/6/95 روز پنجشنبه ساعت 10 صبح با حضور جناب آقای ابطحی معاون وزیزر آموزش و پرورش دکتر عسگری معاون استاندار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای کاظم زاده مرکز بهداشتی و درمانی شماره 2 شهر... ادامه »
05
تودیع و معارفه معاونت بهداشتی در شبکه آبدانان
چکیده: در مورخ 95/05/04 روز دوشنبه راس ساعت 13 در محل دفتر ریاست شبکه با حضور مدیر و کارکنان این مجموعه جلسه تودیع آقای فرهاد دارابی انجام گرفت .و آقای هوشنگ مومنی بعنوان معاونت بهداشتی معرفی گردید . در این جلسه  ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام وحی آغاز و سپس آقای دکتر حیدری زاده سرپرست شبکه از زحمات آقای دارابی تشکر کردند و به آقای مومنی  تاکید کر... ادامه »
20
نشست رییس شبکه و بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان با فرماندار
چکیده:  در مورخ 20 تیر ماه 95  راس ساعت 11 صبح آقای دکتر حیدری زاده مدیر شبکه و رییس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) آبدانان و مدیر داخلی بیمارستان با فرماندار آبدانان در خصوص مشکلات بهداشت و درمان تشکیل  جلسه دادند . در این نشست ابتدا دکتر حیدری زاده به کلیات موارد و مشکلات پیش روی شبکه بهداشت و درمان اشاره کردند . سپس آقای همتی مدیر داخلی بی... ادامه »
صفحه 10 از 22ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
Text/HTML

Add Content...

جستجو